And as the morning rises, i'll suffer from my depressions again. I will continue singing for you forever. Only in the tears I shed I will find happiness.
— Missantroop (Madeth gray'll)


日時:2011年8月10日
70 notas
  1. pawk-jm reblogou este post de royz-yade
  2. b-lauri reblogou este post de royz-yade
  3. glitterishpenis reblogou este post de royz-yade
  4. chizuruleech reblogou este post de kazuki-royz
  5. thecryingunicorn reblogou este post de kazuki-royz
  6. kazuki-royz reblogou este post de royz-yade
  7. kirax2hikari reblogou este post de royz-yade
  8. juuliamanda reblogou este post de royz-yade
  9. mykimjonghyun-inheaven reblogou este post de xxtheinvisiblewallxx
  10. xxtheinvisiblewallxx reblogou este post de royz-yade
  11. buriedwithlight reblogou este post de shinya-ren
  12. yuki-chan-sixth-gun reblogou este post de seo-ji-yeon-hyori-ri-ra-ram-blog
  13. seo-ji-yeon-hyori-ri-ra-ram-blog reblogou este post de royz-yade
  14. makiivi reblogou este post de sd-ls
  15. deathovoice reblogou este post de shukabenitsubaki
  16. royz-yade postou isso
s.