And as the morning rises, i'll suffer from my depressions again. I will continue singing for you forever. Only in the tears I shed I will find happiness.
— Missantroop (Madeth gray'll)


日時:2011年8月10日
45 notas
  1. relentlessdarkness reblogou este post de miserable-end
  2. frozantears reblogou este post de deathworld
  3. paustillalive reblogou este post de deathworld
  4. deathworld reblogou este post de aschxneko
  5. cherubismo reblogou este post de aschxneko
  6. miserable-end reblogou este post de aschxneko
  7. be1dred reblogou este post de s-e-n-s-e-i
  8. s-e-n-s-e-i reblogou este post de sidmacabre
  9. ultra-phantom-blog reblogou este post de aschxneko
  10. ulyeo reblogou este post de albaefica
  11. albaefica reblogou este post de aschxneko
  12. buriedwithlight reblogou este post de aschxneko
  13. steel-erkling reblogou este post de aschxneko
  14. claucarocusatiescala reblogou este post de aschxneko
  15. johnny37564 reblogou este post de miharu89
  16. miharu89 reblogou este post de aschxneko
  17. aschxneko postou isso
s.