And as the morning rises, i'll suffer from my depressions again. I will continue singing for you forever. Only in the tears I shed I will find happiness.
— Missantroop (Madeth gray'll)


日時:2011年8月10日
651 notas
  1. jyjh11290303 reblogou este post de dollhouse-decoration
  2. visiblesenses reblogou este post de a-knot-blog
  3. ooohchet reblogou este post de kurinorin
  4. maboy-blog reblogou este post de kurinorin
  5. suohenki reblogou este post de ohmydirengrey
  6. change-your-future-blog reblogou este post de ohmydirengrey
  7. lockheart-yuhto reblogou este post de zuzuchan
  8. marrow-of-a-bone reblogou este post de ohmydirengrey
  9. lovegungun reblogou este post de buriedwithlight
  10. zuzuchan reblogou este post de ohmydirengrey
  11. boyishdelight reblogou este post de ohmydirengrey
  12. feienopteryx reblogou este post de agito-yamazaki
  13. xbubblexteax reblogou este post de degholic
  14. buriedwithlight reblogou este post de ohmydirengrey
  15. deadandcuddly reblogou este post de ohmydirengrey
  16. atruthwehold reblogou este post de ohmydirengrey
  17. aaheemas reblogou este post de ohmydirengrey
  18. glassskin1 reblogou este post de ohmydirengrey
  19. wearinghumanskin reblogou este post de ohmydirengrey
  20. the-devil-on-the-gallows reblogou este post de agito-yamazaki
  21. degholic reblogou este post de ssirius-blackk
  22. waretote postou isso
s.