And as the morning rises, i'll suffer from my depressions again. I will continue singing for you forever. Only in the tears I shed I will find happiness.
— Missantroop (Madeth gray'll)


日時:2011年8月10日
115 notas
  1. pima51 reblogou este post de lovehideto
  2. ugly-pink-machine reblogou este post de shiroi-yoru-x
  3. shiroi-yoru-x reblogou este post de lovehideto
  4. chocolate-flavored-spaghetti reblogou este post de lovehideto
  5. lovehideto reblogou este post de nocturnal-opera
  6. misiranu reblogou este post de yy-absence
  7. yy-absence reblogou este post de nocturnal-opera
  8. the-damnedest-creature reblogou este post de xxxxxneve-noirxxxxx
  9. kemogu reblogou este post de xxxxxneve-noirxxxxx
  10. xxxxxneve-noirxxxxx reblogou este post de nocturnal-opera
  11. gemmmmmaaa reblogou este post de nocturnal-opera
  12. b-a-r-e-t-t-a reblogou este post de nocturnal-opera
  13. antic-fairytale reblogou este post de nocturnal-opera
  14. down-on-my-knees reblogou este post de nocturnal-opera
  15. pokemonsnapchat reblogou este post de nuclear-sky
  16. nocturnal-opera postou isso
s.