And as the morning rises, i'll suffer from my depressions again. I will continue singing for you forever. Only in the tears I shed I will find happiness.
— Missantroop (Madeth gray'll)


日時:2011年8月10日
112 notas
  1. ge-chan reblogou este post de cyber-kawaii-queen
  2. cyber-kawaii-queen reblogou este post de butterfly-kami
  3. dollydollspookprincess reblogou este post de butterfly-kami
  4. butterfly-kami reblogou este post de mori-no-naka-no-tenshi
  5. qimeres reblogou este post de taiyonikorosareta
  6. mrglitterprince reblogou este post de fautsus
  7. tecladitos reblogou este post de taiyonikorosareta
  8. irl-katherine reblogou este post de taiyonikorosareta
  9. taiyonikorosareta reblogou este post de buriedwithlight
  10. rini-yokai reblogou este post de shizumu
  11. my-dark-rosaleen reblogou este post de shizumu
  12. metallikita666 reblogou este post de buriedwithlight
  13. afangirls reblogou este post de the-damnedest-creature
  14. my-conquest-is-the-sea-of-stars reblogou este post de the-damnedest-creature
  15. the--slain reblogou este post de senedjem
  16. shizumu postou isso
s.