And as the morning rises, i'll suffer from my depressions again. I will continue singing for you forever. Only in the tears I shed I will find happiness.
— Missantroop (Madeth gray'll)


日時:2011年8月10日
88 notas
  1. bacardibischof reblogou este post de fuckyeahkozisama
  2. spoiled-cat reblogou este post de fuckyeahkozisama
  3. mistermasochistic reblogou este post de goodmorningm0therfucker
  4. drawwinds reblogou este post de gender--master--vodka
  5. ruttileandfigarette reblogou este post de moth-blood
  6. god-kracker reblogou este post de fuckyeahkozisama
  7. rarz-illa reblogou este post de fuckyeahkozisama
  8. chassbenatriks reblogou este post de fuckyeahkozisama
  9. aelinueal reblogou este post de ammirabilis
  10. almost-in-sane reblogou este post de ammirabilis
  11. ammirabilis postou isso
s.