And as the morning rises, i'll suffer from my depressions again. I will continue singing for you forever. Only in the tears I shed I will find happiness.
— Missantroop (Madeth gray'll)


日時:2011年8月10日
innhyeong:
“ ©
”
207 notas
  1. thenmanor reblogou este post de rad-is-more
  2. sup-hee reblogou este post de ynhryshs
  3. ynhryshs reblogou este post de earlengrey
  4. neurodream reblogou este post de o-r-c-h-e-s-t-r-a
  5. aya-suttoko reblogou este post de innhyeong
  6. onlyrui reblogou este post de waretote
  7. best-before-end reblogou este post de sesatdijalan
  8. contradictoryfeelings reblogou este post de sesatdijalan
  9. haribote-no-otona reblogou este post de ttoujis
  10. ttoujis reblogou este post de ezysummers
  11. ezysummers reblogou este post de xdistortedxdisasterx
  12. xdistortedxdisasterx reblogou este post de sesatdijalan
  13. arachnophoobia reblogou este post de sesatdijalan
  14. kamtygeza reblogou este post de innhyeong
  15. chaoscorpse reblogou este post de supremepj-blog
  16. shanelleplease reblogou este post de supremepj-blog
  17. ooohchet reblogou este post de waretote
  18. waretote reblogou este post de innhyeong
  19. dogodart reblogou este post de innhyeong
  20. zemyu-blog reblogou este post de innhyeong
  21. littlemally reblogou este post de owarired
  22. lichtvorbei reblogou este post de tarareba-onna
  23. innhyeong postou isso
s.